Tervisekassa viis novembris 2023 läbi konkursi, mille raames otsiti Tõrva valla kolme nimistu patsientide teenindamiseks ühte perearstiabi teenusepakkujat. Konkursi tulemusel osutab Tõrva vallas alates 01.01.2024 perearstiabi Terviseagentuur OÜ. Perearsti teenuseid hakatakse osutama Tõrva uue tervisekeskuse 3. korrusel, aadressil Tartu tn 4, Tõrva. 

Muudatuse eesmärk on luua hästi toimiv ning patsiente toetav perearstikeskus, mis tagab kõigile patsientidele vajaliku ja professionaalse arstiabi ning terviklikuma teenuste valiku.

Terviseagentuur OÜ Tõrva meeskonna eesotsas alustab alates 01.04.2024 tööd uus perearst dr Paul-Matis Türnpuu. Dr Türnpuu kolib tagasi oma senisest elu- ja töökohast Rootsis, mistõttu asendavad teda perioodil 01.01.2024-31.03.2024 perearstid Madis Tiik ja Jana Merisalu koostöös üldarstidega. Terviseagentuuri Tõrva meeskonnas jätkavad tööd patsientidele juba tuttavad pereõed Annika Leppik, Marge Udras, Laili Veskijärv, Ragne Loomus ja Grete-Mai Kokamägi. Lisaks on meeskonnas registraator ja füsioterapeut. 

Nii, nagu kõikides Terviseagentuuri perearstikeskustes, käivitub ka Tõrva patsientidele Eelvisiidi teenus. See tähendab, et perearstikeskusesse pöördumiseks tuleb oma tervisemure esmalt edastada ööpäevaringses iseteeninduses aadressil www.terviseagentuur.ee/eelvisiit või helistada E-R kl 7:00-18:00 töötavasse registratuuri telefonil 766 6661. 

4. jaanuaril kell 16:00 toimub Tõrva kino „Koit“ saalis infotund, mille raames tutvustatakse uues tervisekeskuses 02.01.2024 tööd alustava Terviseagentuuri teenuseid ja meeskonda. Kõigil soovijatel on võimalus esitada küsimusi. Kohtumisel osalevad Terviseagentuuri, Tervisekassa ja Tõrva Vallavalitsuse esindajad.  

Terviseagentuur on 2006. aastal asutatud esmatasandi terviseteenuseid pakkuv ettevõte, mille perearstikeskused Võrus, Valgas, Värskas, Lasval, Tõrvas, Viljandis, Koerus, Vormsil ja Loksal teenindavad kokku 19 nimistut. Ettevõtte meeskonnas töötab üle Eesti pea 100 spetsialisti, kes ühiselt annavad olulise panuse Eesti tervishoiu arengusse.

Loe ka teisi uudised