Kasuta Eelvisiiti

Kiire konsultatsioon Sinu terviseküsimusele

EELVISIIT

24/7 iseteenindus

LIITU NIMISTUGA

Vali oma arst

OLEME AVATUD E-R kl 8-17

 766 6661

Mis on Eelvisiit?

Eelvisiit on mugav digilahendus, mille abil

 • võid oma tervisemure perearstikeskusele edasta 24/7

 • perearstid saavad patsiendi tervisemuredega senisest süsteemsemalt tegeleda.

Miks kasutada Eelvisiiti?

24/7 veebikeskkond

Perearstikeskusega ühenduse saamiseks ei ole enam vaja oodata telefonijärjekorras. Saad oma tervisemure edastada just Sulle sobival ajal, perearstikeskuse tööajast sõltumatult 24/7.

Sinu mure jõuab õige inimeseni

Saad vajaliku abi kiirelt! Patsient saab iseteeninduses tagasiside, millal perearstikeskus temaga ühendust võtab.

Lühemad ravijärjekorrad

Eelvisiidi kasutamine annab meditsiinipersonalile parema ülevaate patsiendi pöördumise põhjusest. See loob arstidele ja õdedele lisaaega tegelemaks patsientidega. Lühenevad ravijärjekorrad ning kujuneb rahulikum töökeskkond.

Kuidas kasutada?

Eelvisiidi kasutamine on lihtne!

1. Vajuta allolevat nuppu “Alusta siit”
2. Identifitseeri end ID kaardi, Mobiil ID või Smart ID abil
3. Vali teema, millele soovid lahendust:

 • Uus tervisemure
 • Terve inimese visiit
 • Retsepti pikendamine
 • Vaimse tervise teekond
 • Minu krooniline haigus

Patsientidel on Eelvisiidis tervisemure edastamiseks viis valikut ehk teekonda, mis määratlevad pöördumise esmase olemuse:

 1. uus terviseprobleem
 2. retsepti pikendamine
 3. terve inimese visiit
 4. kroonilise haige visiit
 5. vaimse tervise teekond

Uue terviseprobleemi tekkimisel

Esmakordsel haigestumisel läbib patsient sümptomküsimustiku triaaži ning saab esmase tagasiside võimalike diagnoosidega ja eneseravi soovitustega. Küsimustiku läbimise järel vormistatakse tervisepilet, mis annab meedikule, kes inimese probleemile lahendust leidma hakkab, kvaliteetse ja standardiseeritud info, millest lähtuvalt teha raviotsuseid.

Retseptid

Patsientidel on võimalik oma retseptidel silma peal hoida ja vajadusel mõne lihtsa hiireklõpsuga pikendada. Saabunud retseptipikenduse soovi on perearstil lihtne täita ning patsient saab peale retsepti kinnitamist SMS-teavituse, et tema retseptid on pikendatud.

Vaimse tervise probleemid

Eelvisiidis ainulaadne võimalus saada abi vaimse tervise probleemiga: läbi vaimse tervise teekonna jõuavad pöördumised valves olevate eriarstideni, kes vajadusel saavad kiiresti ning asjakohaselt patsiendile abi anda.

Patsient saab kiiresti tagasiside ja meedikute tööjaotus on paindlikum

Kui oled oma pöördumise edastanud, liigub Sinu soov edasi perearstikeskusesse, kus see suunatakse kiiresti kõige õigema inimese töölauale. Vastavalt kirjeldatud murele võetakse Sinuga ühendust ja kutsutakse vastuvõtule või pikendatakse retsepti. Retseptide uuenduse soovile on eriti mugav lahendus: kui retsept on valmis, saabub Sulle teavitav sõnum ning võib apteeki suunduda!

NB! Kui teil puudub arvuti kasutamise võimalus, saate perearsti poole jätkuvalt pöörduda telefoni teel – registraator küsib vajalikud küsimused ning sisestab info ise.

Eelvisiit väärtustab Sinu ja meie aega!