Alates 01. novembrist teenindab Terviseagentuur kolme Loksa perearstikeskuse nimistut. 

Loksa perearstid Mall Idavain ja Tatjana Proskurina ning pereõed jätkavad patsientide teenindamist senises koosseisus, meeskonnaga on liitumas uus pereõde. Ka on Terviseagentuur Loksale otsimas uut perearsti peagi pensionile suunduva Dr Proskurina asemele.

Lisaks nimevahetusele on patsientide jaoks peamine muudatus see, et nii, nagu kõikides Terviseagentuuri perearstikeskustes, käivitus patsientidele ka Loksal Eelvisiidi teenus. See tähendab, et perearstikeskusesse pöördumiseks tuleb oma tervisemurest esmalt teada telefonil 766 6661 või ööpäevaringses iseteeninduses aadressil www.terviseagentuur.ee/eelvisiit.

Telefonile 766 6661 vastavad kell 8-17 Terviseagentuuri kesksed kliinilised assistendid, kes vajalikke küsimusi esitades kaardistavad patsiendi tervisemure ning suunavad selle perearstikeskuse õige töötajani, arstile või pereõdedele. Perearstikeskuse töötajad võtavad seejärel patsiendiga ise ühendust ja kutsuvad ta perearsti või pereõe vastuvõtule. Mõned mured lahendatakse kohe registratuuri vahendusel. Näiteks toimub nii tervisetõendide tellimine või retseptide uuendamine. Retsepti uuendamise soovi järel saab patsient SMS-i, et tema retsept on valmis ning võib apteeki minna.

Patsientide vastuvõtt toimub E-R kl 8-16 eelneva registreerumise alusel telefonil 766 6661. NB! Ka kõik perearstikeskusest väljuvad kõned on numbrilt 766 6661.

Terviseagentuuri eesmärk on Loksa elanikele pakkuda terviklikke ja kvaliteetseid kodulähedasi tervishoiuteenuseid. Ettevõtte visiooni kohaselt luuakse Loksale uus  kaasaegne tervisekeskus, kus lisaks perearstidele ja pereõdedele hakkavad tööle näiteks ka füsioterapeut ja vaimse tervise õde. Selleks soetas Terviseagentuur Pärna tn 1 kinnistu, mille renoveerimine algab juba uuel aastal.

Terviseagentuur on 2006. aastal asutatud esmatasandi terviseteenuseid pakkuv ettevõte, mille perearstikeskused Võrus, Valgas, Värskas, Lasval, Tõrvas, Viljandis, Koerus, Vormsil ja Loksal teenindavad kokku 17 nimistut. Ettevõtte meeskonnas töötab üle Eesti pea 80 spetsialisti, kes ühiselt annavad olulise panuse Eesti tervishoiu arengusse.

Loe uudist ka Ida-Harju nädalalehe “Sõnumitooja” 08.11.2023 numbrist.

 

Loe ka teisi uudised